هتلهای لوکس قشم


اخبار روز


هتلهای لوکس قشم

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

جزیره ی قشم از جزیره های دیدنی و توریستی در ایران می باشد. مکان های گردشگری زیادی در این جزیره وجود دارد که موجب جذب توریست ها می شود. هتلهای لوکس قشم همگی از امکانات رفاهی و خدمات عالی برخوردارند. هتل کیمیا 4 , آخرین هتل از گروه هتل های کیمیا می باشد. این هتل 3 ستاره, واقع در میدان جهاد می باشد و به تازگی تاسیس شده است. به دلیل تازه تاسیس بودن این هتل از امکانات و تجهیزات مدرن در این هتل استفاده شده است, که خود سبب شده است این هتل یکی از بهترین هتلهای قشم شناخته شود. این هتل در سال 1393 ساخته شد و در سال 1394 بازسازی شد. اتاق ها ی هتل کیمیا 4 رو به دریا, خیابان و کوچه مشرف است. این هتل دارای 44 اتاق می باشد. لابی تل کیمیا 4 به اندازه ی 30 نفر ظرفیت دارد و دارای اینترنت رایگان و نا محدود می باشد. 

هتل کیمیا4

اتاق ها ی این هتل همگی لوکس و مدرن می باشند که مجهز سرویس فرنگی, سیستم تهویه ی مطبوع, مینی بار غیر رایگان, صبحانه, اینترنت و صندق امانات هستند. قفل در اتاق های این هتل توسط قفل کارتی باز و بسته می شود. در ساعت 14 می توانید اتاق خود را تحویل بگیرید و موظف هستید در ساعت 12 تخلیه کنید. کودکان زیر 3 سال در صورتی که از سرویس استفاده نکنند رزرو اتاق برایشان رایگان محسوب می شود, همچنین کودکان در بازه ی سنی 3 تا 8 سال در صورت عدم استفاده از سرویس های هتل قیمت رزرو اتاق نیم بها حساب می شود. 
از امکانات و خدمات هتل کیمیا 4 میتوان آسانسور, پذیرش 24 ساعته, لابی, اینترنت نامحدود و رایگان در لابی, کافی شاپ, صندق امانات و خشک شویی را نام برد. رستوران کیمیا جنب هتل واقع است که فقط غذا های ایرانی سرو می کند. این رستوران به اندازه ی 70 نفر ظرفیت دارد. هتل کیمیا 4 دسترسی نزدیکی به مکان های دیدنی قشم از جمله جنگ دیایی حرا, قلعه ی پرتغالی ها, بازار های قشم, مجتمع تجاری سیتی سنتر دارد. با هتل کیمیا 4 سفری لوکس و خاطره انگیزی تجربه خواهید کرد.
زمانی که به جزیره ی قشم سفر می کنید, حتما از قلعه ی پرتغالی ها دیدن نمایید. این قلعه یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری جزیره ی قشم می باشد که به هتل کیمیا 4 دسترسی نزدیکی دارد. قلعه ی پرتغالی ها در خلیج شمالی جزیره ی قشم  در ساحل دریای خلیج فارس مستقر شده است. فرمان ساخت و ساز این قلعه توسط دریا نورد پرتغالی به نام آلفونسو آلبرکرک صادر شد. این شخص جزیره های دهانه ی خلیج فارس را به تصرف خود در آورده بود. این تصرف دریایی 110 سال به طول انجامید. آلبرکرک از این منطقه به راه بازرگانی بین هند و اروپا تسلط یافته بود. این قلعه ی چشم گیراز سنگ های آهکی و گچی ساخته شده است. مساحت قلعه ی پرتغالی ها به بیش از 2 هزار متر مربع می رسد. در زمان های قدیم در داخل این قلعه کوره های آجر پزی تعبیه شده بود. زیرا نمی توانستند به راحتی از قلعه خارج شوند. به همین علت این کوره ها را در آنجا راه اندازی کرده بودد تا بتوانند به راحتی بخش هایی از قلعه را بازسازی نمایند. 
در سال 1387 در پی حفاری های شرکت برقدر محدوده ی 500 متری قلعه دریافتند که تونلی قدیمی این قلعه را به داخل شهر قشم متصل می کند. بدون اینکه کسی متوجه عبور و مرور این افراد به داخل شهر شوند توانایی رفت و آمد را برای خود مهیا ساخته بودند. با دیدن این قلعه ی تاریخی به گذشته اها سفر می کنید و غرق در لذت می شوید.

قلعه ی پرتغالی هامحصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.