هر هفته نقد یک اداره در بروجرد/ این هفته: نساجی بروجرد


اخبار روز


هر هفته نقد یک اداره در بروجرد/ این هفته: نساجی بروجرد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


هر هفته نقد یک اداره در بروجرد


این هفته: نساجی بروجرد

فرهاد داودوندی- بروجرد:

قصد داریم هر هفته در این سایت در رابطه با یکی از ادارات و کارخانه های بروجرد پستی بگذاریم و نظر مردم را در رابطه با آن اداره یا کارخانه جویا بشویم.

نظرات ارسالی بینندگان محترم بصورت غیر علنی جمع بندی شده و در اختیار مسوولین محترم مربوطه قرار خواهد گرفت تا به امید خدا موارد مطرح شده به رویت مدیران محترم آن اداره برسد.

بد نیست بینندگان عزیز در جریان باشند که برای رفع مشکلات آن اداره پیگیر خواهیم شد و در یک جمع بندی کامل پاسخ مسوولین ارشد شهری و مسوولین محترم آن اداره یا کارخانه را به سمع و نظر بینندگان خواهیم رسانید.

لازم به ذکر است بینندگان عزیز می توانند نظر، پیشنهاد، انتقاد، تشویق و .... بطور کلی نظرات خود را از اداره ای که معرفی خواهیم کرد را برایم ارسال کننداین هفته: نساجی بروجرد

کارخانجات نساجی بروجرد برای شهر ما یک برند به حساب می آید.

 این کارخانه که سالیان سال است در شهر ما فعالیت دارد از کارخانه های معتبر کشورمان در عرصه تولید پارچه به حساب می آید که متاسفانه مدتی است دچار مشکلات مالی شده و ظاهرا عدم همکاری بانک های معتبر برای کمک مالی به این کارخانه باعث شده کارگران تعدیل شده نتوانند به سر کار خود برگردند. کارخانه نساجی در زمینه ورزش هم بنوعی یار و یاور ورزش بروجرد نیز می باشد و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد گسترش فضای ورزشی این مجموعه نیز باشیم...........

صد البته ممکن است بیننگان محترم و همشهریان گرامی احساس کنند که لازم است مواردی را مطرح کنند تا به رویت مسوول محترم این کارخانه  برسد، بنا بر این می توانید نظرات خود را برایم بنویسید یا به شماره 09161622595 تلگرام کنید تا در آینده نزدیک پاسخ های دریافتی را روی سایت قرار بدهیم.   


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.