واحد پول مراکش


اخبار روز


واحد پول مراکش

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به هر کشوری سفر می کنید، بهتر است علاوه بر دلار مقداری از پول رایج آن کشور را با خود همراه داشته باشید. مسافران تورهای مراکش میدانندکه واحد پول این کشور همانند دبی، درهم است.


جالب است بدانید که در وارد بسیار محدودی در این کشور، یا بهتر است بگوییم تعداد انگشت شماری از هتلهای این کشور، یورو و یا دلار آمریکا را دریافت میکنند.


پول مراکش

یا پرداخت دلار و یا یورو که درصدی از ارزش پول پرداختی شما، با تبدیل شدن به درهم، کاسته خواهد شد. به غیراز بانک ها، صرافی ها و فرودگاه کازابلانکا و دفاتر پستی نیز پول شما را( دلار یا یورو) با درهم معاوضه می کنند. دستگاه های A.T.M  نیز با کارت های اعتباری بین المللی (مستر کارت، ویزا کارت و ...) کار می کنند.

پول مراکش


اگر عازم مراکش هستید، بهتر است این نکته را نیز مد نظر قرار دهید که وارد و یا خارج کردن درهم مراکشی، طبق قانون مراکش، کاری غیر قانونی است. ضمنا حمل مبلغ بیشتر از 5.000 دلار در سفر برای هر فرد، محدودیت داشته و در صورت به همراه داشتن مبلغی بیشتر،این موضوع می بایست در فرودگاه مبدا، مقصد اعلام شود و مسافر  می بایست رسید خرید ارز خود" در ایران" و همچنین برگه تائید معاوضه پول خود را در مراکش، تا آخرین لحظه سفر و لحظه سوار شدن به هواپیما جهت بازگشت به کشور به همراه داشته باشید.


پول مراکش


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.