پایان کلاس مربیگری سطح یک بین المللی والیبال


اخبار روز


پایان کلاس مربیگری سطح یک بین المللی والیبال

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


با حضور آقای حسین نیک ضمیر مربی بروجردی

پایان کلاس مربیگری سطح یک بین المللی والیبالدوره مربیگری سطح یک بین المللی که از روز سه شنبه با میزبانی هیات والیبال استان مرکزی آغاز شده بود خاتمه یافت.
دوره مربیگری سطح یک بین المللی با نظارت کمیته آموزش و پژوهش فدراسیون و حضور 35 مربی و ملی پوش سابق والیبال در اراک به مدت پنج روز پیگیری  شد.
این دوره در باشگاه شهرداری اراک به صورت عملی و تئوری برگزار شد و از بروجرد آقای حسین نیک ضمیر بعنوان مربی جوان والیبال حضور داشت.
دکتر خسرو ابراهیم از ایران و شهاب الدین الریامی از عمان تدریس در این دوره را بر عهده داشتند.
رئیس کمیته آموزش و پژوهش فدراسیون والیبال درباره دوره مربیگری سطح یک بین المللی گفت: این دوره به روش جدید برگزار می شود و شرکت کنندگان از یک ماه قبل بحث های تئوری را با مطالعه مطالب ارسالی از سوی فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) شروع کردند.
دکتر نادر شوندی تصریح کرد: 35 نفر در این دوره حضور داشتند که هشت نفر آنان از ملی پوشان سابق تیم ملی والیبال هستند.
وی درباره نحوه انتخاب مربیان شرکت کننده در این دوره گفت: درخواست زیادی برای حضور در این دوره وجود داشت که بر اساس نظر هیات های استانی، کارهای علمی، شرکت در سمینارها و کارگاه ها و میزان تسلط بر زبان انگلیسی افراد انتخاب شدند.
شوندی که مدیریت دوره مربیگری سطح یک بین المللی را بر عهده دارد، با ابراز رضایت از انگیزه شرکت کنندگان در این دوره گفت: سیاست فدراسیون برگزاری اینگونه دوره ها در استان های مختلف است تا مربیان بیشتری در آن شرکت کنند.محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.