پرچم مردم خرم آباد همیشه بالاست


اخبار روز


پرچم مردم خرم آباد همیشه بالاست

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -پرچم مردم خرم آباد همیشه بالاست


درود بر شرافت قهرمانان خرم آبادی

فرهاد داودوندی- بروجرد:

باران نعمت خداوند در استان محروم ما می شود مصیبت!

مدیرانی که چو فردا شود فکر فردا کنند! در بعضی ادارات این استان حکمرانی به راه انداخته اند و نمود ریاست شان را می شود در کشته و زخمی شدن مردم در یک بارش باران دید!

اما.........

اما دیدن فیلم های مختلف نشان می دهد که این بار نیز چند هم استانی قهرمان کاری می کنند کارستان!

یکی شان که دیسک کمر عمل کرده و دوران نقاهت را می گذراند، برای نجات جان سرنشین ماشینی که در زیر گذر در اعماق آب گرفتار شده شجاعانه به آب می زند و جان یک انسان را نجات می دهد.

در فیلمی دیگر، یک کاسب خرم آبادی با اقدام به موقع جان یک دختر گرفتار در سیلاب را بطور معجزه آسا و قهرمانانه ای نجات می دهد بگونه ای که جان خود را به واقع به خطر می اندازد.

فقط می توان در مقابل این قهرمانان واقعی که خوشبختانه در اطراف مان بسیار زیاد هستند، به احترام شان تمام قد ایستاد و به شرافت شان درود فرستاد.

جانفشانی ها و قهرمانی های هم استانی های خرم آبادی مان که جان گرفتاران در سیلاب را نجات داده اند باعث شده پرچم خرم آباد توسط مردم خونگرمش برافراشته شود، مردمی که با کمک به همدیگر کم کاری مدیران شهرشان را جبران می کنند!
 

محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.