پونیشا، یک سایت معتبر از فریلسنرها


اخبار روز


پونیشا، یک سایت معتبر از فریلسنرها

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

بسیاری از ما تخصص های لازم را برای انجام برخی از پروژه ها را داریم و یا اینکه آنقدر سرمان شلوغ است که فرصتی برای انجام این پروژه ها نمی ماند. در این صورت از فریلنسر ها و یا در سازمان ها از برون سپاری استفاده می کنیم.

فریلنسر ها
افراد متخصص هستند که برای خود کار می کنند ،وابسته با سازمانی نیستند و به صورت شخصی پروژه ها را دریافت می کنند.

اما همیشه این اعتماد دو طرفه برای دریافت دستمزد و یا حتی اطمینان از اتمام پروژه ها وجود ندارد، مگر آنکه از تجربه ی شخصی استفاده کنید و به افرادی مراجعه کنید که قبلا با آنها کار کرده اید. اما اگر هیچ کس را نمیشناختید چه؟

از پونیشا استفاده کنید.

پونیشا یک سایت برون سپاری پروژه هاست که تعداد زیادی از فریلنسر های متخصص و معتبر در آن ثبت نام کرده و آماده پذیرش انواع پروژه ها هستند. اما چطور به همین فریلنسرها اعتماد کنیم؟

پونیشا چگونه با کلاهبرداری مقابله می کند؟

یکی از مزیت های این سایت استفاده از درگاه امن پونیشا است. این درگاه امن برای دو طرف قرار داد امنیت به ارمغان می آورد و از ضرر مالی جلوگیری کند. به این صورت که بخشی از مبلغ قرار داد و یا کل مبلغ به این درگاه واریز می شود و تا اتمام پروژه پیمانکار نمی تواند دستمزد خود را دریافت کند، در سوی دیگر، برای جلوگیری از ضرر مالی پیمانکار، کارفرما نیز نمیتواند این مبلغ را پس بگیرد، چرا که ممکن است پیمانکار فعالیت بر روی پروژه را آغاز کرده است.

پونیشا چگونه با کلاهبرداری مقابله می کند


گاهی این تعارضات، در دسترس نبودن دو طرف قرار داد مشکلاتی را پیش می آورد که عدم اطمینان را به همراه خواهد داشت. پونیشا برا جلوگیری از این عدم اطمینان ها یک سایت شناخته شده است.


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.