پونیشا در جشنواره وب و موبایل


اخبار روز


پونیشا در جشنواره وب و موبایل

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

جشنواره ی وب و موبایل هر ساله برگزار شده و امسال دهمین سالگرد آن است. از میان سایت های استخدام، وب سایت پونیشا نیز چندین سال است که در این جشنواره حضور داشته و چندین بار نیز موفق به دریافت عنوان برترین شده است.

پونیشا در جشنواره وب

جشنواره ی وب و موبایل در تاریخ 26ام مهر ماه امسال شروع به فعالیت دهمین دوره ی خود را آغاز کرده و در تاریخ 26ام بهمن ماه نیز اختتامیه ی آن برگزار شده و طی آن برترین ها در حوزه های هتل داری و رزرواسیون، وب سایت های شخصی، وب سایت صنایع دارویی و غذایی، وب سایت های عکاسی، سبک زندگی، چند رسانه ای، گردشگری و سفر، دین و معارف، ورزش بهداشت و سلامت، خبری و خبرگزاری ها، تغذیه و رستورانها، آموزش آنلاین، برنده مردمی، ابزارهای موبایل، سینما و تئاتر، اجتماعی، چند رسانه ای، کتب و مراجع، شرکت های طراحی سایت، نیازمندی های تخصصی، علم و دانش، کامپیوتر و فناوری اطلاعات، محیط زیست، شبکه های اجتماعی، شهری و محله ای، موسیقی، خبرخوان های آنلاین، بازی های آنلاین، اشتغال و کاریابی، آموزش، سلامت و تندرستی، سرگرمی، مذهبی، خرید گروهی، نیازمندی های عمومی، فروشگاه های آنلاین، خودرو، سازمان های دولتی و عمومی، بانک و بیمه، تبلیغات آنلاین، تامین کنندگان اینترنت، مرجع کسب و کارها، پرداخت آنلاین، اپ استور و مارکت ها، مسکن و املاک، صنایع غذایی، مقایسه ی قیمت ها، سرویس نرم افزاری آنلاین، اپلیکیشن سبک زندگی، اپلیکیشن کسب و کار، کاربردی، اخبار و مجلات، بازی، سیر و سفر، و... معرفی می شوند.

وب سایت پونیشا نیز امسال مانند سال های گذشته در این جشنواره حضور داشته و اگر علاقه مند باشید تا به این وب سایت اشتغال و استخدام اینترنتی رای بدهید، می توانید با مراجعه به آدرس زیر به پونیشا رای داده و با وارد کردن آدرس ایمیل خود، روی لینک تائیدیه کلیک کرده و رای خود به پونیشا را ثبت نمایید:


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.