پیش فروش پژو 207i


اخبار روز


پیش فروش پژو ۲۰۷i

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

چنانچه قصد خرید خودرو از محصولات ایران خودرو و یا سایپا را دارید، اکنون بهترین زمان ممکن است، چرا که مطابق سال های گذشته، به مناسبت آغاز دهه ی فجر، این دو گروه خودروسازی، شرایط ویژه ای را برای فروش برقرار کرده اند.

پژو 207i با شرایط ویژه پیش فروش می شود


در آستانه ی آغاز دهه ی فجر، پژو 207i هاچ بک اتوماتیک پیش فروش می شود. سری جدید این خودرو، مجهز به موتور TU5، سیستم مولتی مدیا 7 اینچی لمسی وپخش DVD و سیستم رهیاب، غربیلک فرمان طرح جدید به همراه کلیدهای کنترلی، کروز کنترل، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، دوربین دید عقب، سنسور دنده عقب، چراغ های جدید جلو (دارای چراغ روز)، چراغ های جدید عقب و آینه های جانبی راهنما دار است و یکی از خودرو های جوان پسند محسوب می شود.


شرایط پیش فروش خودرو پژو 207i

چنانچه مایل به خرید پژو 207i اتوماتیک جدید هستید، میتوانید با پرداخت پیش پرداخت 24 میلیون تومان، برای موعد تحویل این خودرو در ماه های خرداد، تیر و مرداد ثبت نام کنید که البته سود مشارکت تعیین شده براساس زمان تحویل خودرو متفاوت است.

بنا بر گفته ی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو، خان کرمی، متقاضیان خرید این خودرو می توانند از صبح امروز ساعت 11 صبح با مراجعه به پایگاه فروش اینترنتی فروش ایران خودرو و یا نمایندگی مجاز گروه صنعتی ایران خودرو درسراسركشور نسبت به نام نویسی اقدام و از مزایای این طرح بهره‌مند شوند.


پیش فروش پژو 207i

وی همچنین در ادامه افزود:  در این طرح به منظور افزایش احتمال موفقیت مشتریان در نام نویسی و ایجاد عدالت و حفظ حقوق مشتریان، هر كد ملی قادر به ثبت نام یک دستگاه خودرو خواهد بود. در این بخشنامه، امكان صلح تا یك مرتبه فراهم شده است.

این خودرو در زنگ های سفید، مشكى، نقره اى، خاكسترى و آبى كاسپین قابل خرید است. همچنین بر اساس گزارش های منتشر شده، نرخ سود مشاركت و انصراف براى موعد تحویل خرداد ٩٧ به ترتیب ١٦ و ١٣ درصد، براى موعد تحویل تیر ٩٧ به ترتیب ١٧ و ١٤ درصد و براى موعد تحویل مرداد ٩٧ به ترتیب ١٨ و ١٥ درصد است. ضمنا باید گفت که مابه التفاوت این خودرو پس از صدور دعوتنامه به خریداران تعیین می شود.


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.