گل بود به سبزه نیز آراسته شد!!!


اخبار روز


گل بود به سبزه نیز آراسته شد!!!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
گل بود به سبزه نیز آراسته شد!!!


وجود شپش و مواد مخدر و مشروبات الکلی

در بعضی مدارس بروجردمشکل بیماری شپش در مدارس بروجرد جدی گرفته شود

بروجرد - ایرنا - رئیس مرکز بهداشت بروجرد گفت: مشکل وجود بیماری شپش در بین دانش آموزان مدارس باید جدی گرفته شود.
به گزارش ایرنا فریدون گودرزی روز دوشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش بروجرد افزود: اقدامات بهداشتی و درمانی در این راستا در مدارس انجام شده و آموزش های لازم به مدیران و معلمان داده شده تا بتوانیم این بیماری را در مدارس مهار کنیم.
به گفته وی در شهریور سال گذشته تعداد 11 مورد بیماری شپش در مدارس شهرستان شناسایی شده و امسال این آمار به 58 مورد رسیده است.
رئیس مرکز بهداشت بروجرد اظهارکرد: در مهر ماه سال گذشته تعداد 189 نفر از دانش آموزان به بیماری شپش مدراس مبتلا شدند که امسال این آمار 137 مورد می باشد.
وی اضافه کرد: 2هزار شامپو ضد شپش ازاستان درخواست شده که 600 عدد آن تحویل شده است که این تعداد فقط مخصوص دانش آموزان بوده و خانواده ها باید برای استفاده باید به صورت آزاد از داروخانه ها تهیه کنند.
معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش بروجرد نیز گفت: استفاده از مواد مخدر و مشروبات الکلی در برخی از مدارس شهر افزایش یافته و تهدیدی برای سلامت دانش آموزان است.
شهاب روزبهانی افزود: مسئولان و نیروی انتظامی باید به کمک مدیران مدارس بیایند و این معضل را حل و فصل کنند.

@@@@@@

توضیح سایت فرهاد 90 :

ظاهرا آش آموزش دادن و پرورش نمودن بچه های مردم که چند سالی است به شدت با افت تحصیلی مواجه شده اند، اینقدر در مدارس بروجرد در حال شور شدن است که فعلا وجود شپش و مواد مخدر و مشروبات الکلی توسط خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ایرنا)  رسانه ای شده، البته خدا را شکر موضوع توسط روسای مربوطه رسانه ای شده است، اگر یک روزنامه نگار بخت برگشته زودتر این جریان را در بروجرد رسانه ای می کرد متهم به سیاه نمایی می شد و تاکنون حسابش با کرام الکاتبین افتاده بود!!!

محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.