یک جای خوب برای گردشگری در تهران


اخبار روز


یک جای خوب برای گردشگری در تهران

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

چشم بر هم بگذارید، تعطیلات نوروز از راه می رسند و وقت آن است که خستگی های یک سال کاری و درسی را با گشت و گذار در طبیعت زیبای بهاری دور بریزید و خود را برای یک سال جدید آشنا کنید.

ایا از امروز، به دنبال خرید تور نوروز 96 هستید؟ آیا به دنبال یک جای خوب برای گردشگری هستید؟ ما را همراهی کنید تا یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری ایران را پیشنهاد دهیم.

مکانی که قصد داریم در ادامه به آن بپردازیم، احتیاجی به خرید و پرداخت هزینه ی اضافی برای خرید تور نوروز 96 ندارد. تنها کافیست در پایتخت باشید و یا به پایتخت سفر کنید. میتوانید سری به این مکان زیبا بزنید و در تعطیلات از آن لذت ببرید.


گردشگری تهران | آبشار لالون

معرفی آبشار لالون

برای رفتن به این آبشار زیبا لازم نیست تا تعطیلات نوروز صبر کنید، کافیست یک روز تعطیل وقت خود را صرف رفتن به فشم کنید. در استان تهران، دره های کوهستانی بسیار زیبایی وجود دارند که در لیست جاذبه های گردشگری تهران قرار میگیرند ،که یکی از آنها آبشاری را میسازد که هم اکنون مشغول معرفی آن هستیم.


گردشگری تهران | آبشار لالون
چگونه به لالون برسیم؟

کافیست از سمت تهران در جاده ی جاجرود قرار بگیرید. از فشم بگذرید و به سمت شرق حرکت کنید. بعد از گذراندن 10 کیلومتر به ابادی ای به نام زایگان میرسید. از زایگان با طی مسیر 3 کیلومتری آبادی لالون را خواهید یافت.

در ارتفاع بالای آبادی، چشمه ای به نام تلخ آب وجود دارد که بالاتر از آن آبشاری به نام لالون قرار گرفته است. کمی بالاتر از آن قله های خلنو قرار دارد که بالارفتن از آن به کوهنوردان توصیه میشود. این مکان یکی از زیبایی های بی نظیر تهران است. برای دیدن از این مکان منتظر تعطیلات عید نمانید.


گردشگری تهران | آبشار لالون


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.