حجت الاسلام "حسن ترابی" امام جمعه بروجرد


اخبار روز


حجت الاسلام “حسن ترابی” امام جمعه بروجرد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

امام جمعه بروجرد:

امام جمعه بروجرد گفت: عملکرد برخی مسئولان باعث دلسرد شدن مردم می شود، حقوق های نجومی و اختلاس های میلیاردی، رکود و گرانی کالاها خدمت به دشمن است و این مسئولین خائن به نظام و خون شهدا هستند.


به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام "حسن ترابی" امام جمعه بروجرد در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد گفت: نظام مقدس جمهوی اسلامی یک نظام الهی و متکی به حمایت و پشتیابنی مردم مومن و انقلابی ایران است و قدرت این نظام برخواسته از حمایت بی دریغ ملت ایران است و براساس این قدرت نیز ادامه می یابد و به اهداف می رسد.


وی اضافه کرد: دشمنان در مقابل نظام به دنبال تضعیف عناصر و مولفه های قدرت این نظام هستند، دشمن به دنبال این است که ملت را از نظام اسلامی جدا وآنها را مایوس کند و از حمایت آنها جلوگیری نماید و برای رسیدن به این هدف با انواع فشاری های سیاسی و تشدید تحریم ها و تحمیل جنگ گذشته در این مسیر حرکت می کند.


به گفته وی رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در آستانه 9 دی فرمودند نظام جمهوری اسلامی به برکت پشتیبانی ملت از قدرت بالایی برخودار است و دشمن می خواهد این قدرت را بگیرد و می خواهد این حمایت ملت از نظام اسلامی نباشد.


امام جمعه بروجرد اظهار داشت: مسئولین در راه خدمت به مردم تلاش کنند اما برخی عملکرد مسئولین مردم را دلسرد می کند، حقوق های نجومی و اختلاس های میلیاردی، رکود و گرانی کالاها، بیکاری جوانان تحصیل کرده دانسته یا ندانسته خدمت به دشمن است.


وی بیان کرد: این مشکلات ملت را دلسرد و مایوس می کند و مسئولان اگر می خواهند قدرت حفظ شود بدانند به پشتیبانی مردم است و این مسئولین خائن به نظام و خون شهدا هستند و به جای این که قدرت نظام را تقویت کنند باعث می شوند قدرت تضعیف شود.


حجت الاسلام ترابی با اشاره به فتنه 88 گفت: در جریان فتنه 88 دشمن به دنبال این بود که حمایت مردمی را به عنوان اصلی ترین مولفه قدرت نظام از بین ببرد که با آگاهی مردم در 9 دی تیر دشمن به سنگ خورد و نقشه ها نقش بر آب شد.


به گفته وی در فتنه 88 سران فتنه در یک خیانت آشکار به کلینتون نامه نوشتند و خواستار تشدید تحریم های اقتصادی بر علیه ایران شدند برای این که کشور را نابود کنندو هدف از این کار تضعیف قدرت نظام بود که خیال می کردند اگر ملت تحت فشار اقتصادی قرار گیرد، مردم دست از اسلام و قرآن برمی دارند اما در این راه با شکست مواجه شدند.


خطیب جمعه بروجرد اظهار داشت: در آستانه سالگرد 9 دی 30 تن از عناصر ضد انقلاب خارج نشین و از حامیان فتنه 88 به رئیس جمهور آمریکا نامه نوشتند که تحریم ها را بر علیه ملت ایران بیشتر کنید و از برنامه موشکی بالستیک سپاه جلوگیری شود چرا که انها می دانند مروز یکی از مولفه های قدرت ما نیروهای مسلح است.


وی افزود: این خیانت جدید فتنه گران و خائنین به ملت است و عده ای وطن فروش به دشمن نامه بنویسند تا تحریم ها بیشتر شود و باید توجه داشت که تشدید تحریم ها با چراغ سبز اینها بود و قطعنامه هایی که بعد از فتنه تصویب شد با هدف حمایت از فتنه گران و این که نظام جمهوری اسلامی را تضعیف کنند صورت گرفته است.


خطیب جمعه بروجرد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تصویب قطعنامه ضد صهیونیستی در شورای امنیت گفت: شورای امنیت سازمان ملل با 14 رای موافق قطعنامه ای را بر علیه رژیم صهیونیستی تصویب کرد که تصویب این قطعنامه یک زلزله مهیبی در ارکان رژیم صیهونیستی ایجاد کرده است.


به گفته وی در این قطعنامه از اسرائیل به عنوان قدرت اشغالگر یاد شده و خواستار توقف کامل هر گونه ساخت و ساز در سرزمین های اشغالی شده است و تصویب این قطعنامه موجی از استقبال جهانی را در پی داشت و با عصبانیت صهیونیست ها مواجه شد.


حجت الاسلام ترابی اضافه کرد: در طول این 60 سال که از عمر اسرائیل می گذرد صهیونیست ها بدون حمایت آمریکا و غربیها نمی توانستند این همه جنایت بیافرینند و اینجاست که آمریکا و غربیها باید به افکار عمومی دنیا پاسخگو باشند.
محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.