شهریور, ۱۳۹۲


اخبار روز


عکس های دیده نشده از و قدیمی از هنرپیشه های معروف سینمای ایران

 • بازدید :
 • شهریور ۳۱ام, ۱۳۹۲
 • جدید 92
       

 

==>> مشاهده عکس های دیده نشده از و قدیمی از هنرپیشه های معروف سینمای ایران . . .

 

برچسب ها :

لباس شب شیک و جدید زنانه- ۳۱ شهریور۹۲

 • بازدید :
 • شهریور ۳۱ام, ۱۳۹۲
 • جدید 92

مدلهای شیک و زیبای تی شرت مردانه – ۳۱ شهریور۹۲

 • بازدید :
 • شهریور ۳۱ام, ۱۳۹۲
 • جدید 92

قیمت سکه و ارز دوشنبه ۱ مهر ۹۲

 • بازدید :
 • شهریور ۳۱ام, ۱۳۹۲
 • جدید 92

قیمت سکه و ارز دوشنبه 1 مهر ۹۲

دلار ۲۹,۳۰۰
یورو ۴۰,۰۰۰
پوند ۴۸,۰۰۰
درهم ۸,۳۰۰
دلار کانادا ۲۸,۶۰۰
دلار استرالیا ۲۸,۶۰۰
ریال سعودی ۸,۲۰۰
لیر ترکیه ۱۵,۴۰۰
کرون سوئد ۴,۸۰۰
سکه طرح قدیم ۹۱۵,۰۰۰
سکه تمام – امامی ۹۱۵,۰۰۰
نیم سکه ۴۸۵,۰۰۰
ربع سکه ۲۹۵,۰۰۰
سکه گرمی ۱۹۵,۰۰۰

 

==>> مشاهده قیمت سکه و ارز دوشنبه ۱ مهر ۹۲ . . .

 

برچسب ها :فال و طالع بینی روز دوشنبه ۱ مهر ۹۲

 • بازدید :
 • شهریور ۳۱ام, ۱۳۹۲
 • جدید 92

فال و طالع بینی روز دوشنبه (۱ مهر ماه ۱۳۹۲ – ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۳)

فال و طالع بینی روز دوشنبه 1 مهر 92

از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!…

فروردین:

قلب شما مثل یک کشتی شناور در دریای وسیع طوفانی است. شما عاشق خطر کردن هستید، اما آرامش داشتن را نیز دوست دارید، بنابراین می‌توانید در طول سفر استراحت کرده و از زیبایی‌های آن لذت ببرید. زمانیکه شدت احساسات به اوج خود می‌رسند شما مجبورید در زمان حال زندگی کنید. نگران نباشید به تدریج همه چیز آرام‌تر می‌شود.

اردیبهشت:

امروز تخیلاتتان می‌تواند شما را به سفری زیبا ببرد، اما شما زیاد دوست ندارید که از آن سفر بازگردید. لذتی که شما خواهان آن هستید به واسطه دسترسی به این رویاها به وجود می‌آید. بالا و پایین پریدن با شادی در درونتان حتی اگر به کوتاهی یک لحظه باشد به ظاهر پاداشی کافی به نظر می‌رسد.

خرداد:

ممکن است امروز در محل کارتان شخصی زیاد با شما خوب رفتار نکند اما با این حال روز خوبی است و شما انرژی زیادی دارید که کارهایتان را به خوبی انجام دهید. نیازی نیست که یک جاسوس باشید. حقیقت سرانجام آشکارخواهد شد خواه شما در پی آن باشید یا نه! اما اگر تصمیم داشته باشید که بوسیله آشکار کردن رفتار نامناسب شخصی به پیشرفت این جریان کمک کنید این جریان را بهانه ای برای توجیه اشتباهات تان در کارها قرار ندهید. به هر حال کلمات درست موثر و التیام بخش هستند.

تیر:

ممکن است امروز نیز به دنبال تمام کردن کارهای ناتمام دیروز باشید اما زیاد دوست ندارید امروز این کار را بکنید. حتی اگر برنامه‌ای دارید آسان نیست که امروز متمرکز باشید چرا که ذهن تان سرگردان است چرا که در حال خیال پردازی در مورد کمی‌استراحت و آرامش در میان کارتان هستید. اما بهتر است وظایف قبلی تان را انجام دهید زیرا ممکن است فردا فرصت این کار را پیدا نکنید.

مرداد:

ماه جدید هیجان انگیز در هفتمین خانه از “شرکاء” شما قرار گرفته است؛ نشان می‌دهد که شما باید در رابطه کنونی خود تغییر ایجاد کنید یا اینکه رابطه جدیدی را آغاز کنید. همچنین اتصال خورشید و ماه که با سیاره حاکم شما ونوس در یک خط قرار گرفته‌اند خشنودی و شادی را به این مدار ارتباطی می‌آورد. شاید اکنون زمان آن باشد که از سرمایه گذاری قبلی خود چه مالی و چه احساسی سود ببرید؛ به این فکر نکنید که دلایلی وجود دارند که نشان می‌دهند نباید کاری را انجام دهید.

شهریور:

امروز شما به اینکه جمله “همه چیز زیباست” اوضاع را خوب و روبراه می‌گرداند شک دارید. اگرچه این می‌تواند یک نوع پوشش و حفاظ موثر باشد، اما امکان دارد که دیدگاه‌های خود را از دست بدهید. به خاطر نگرانی برای هر چیزی که در حال تمام شدن است انرژی باارزشتان را هدر ندهید. فقط بدون هیچ قضاوتی تمرکز کنید. چند روز بعد شما باید توانایی این را داشته باشید که به عقب برگشته و همه چیز را با دید بهتری ببینید.

مهر:

ممکن است شما هوس کنید که روی یک راه آهن پر پیچ و خم مخصوص کودکان بروید؛ به خاطر اینکه اعتماد به نفس شما ناگهان بلندپروازی می‌کند و بعدا درهم می‌شکند، فقط به خاطر اینکه شیب بعدی را با نیروی بیشتری بالا برود. سخت است که یک مکان محکم و استوار روی جاییکه ایستاده‌اید پیدا کنید و بتوانید بفهمید که الان که هستید. شک نکنید؛ الان زمان خوبی برای تغییر و تحول است و به جای اینکه تلاش کنید تا روی نقطه‌ای بایستید تا از آن جان سالم بدر ببرید ، بهتر است که با تغییرات بوجود آمده کنار بیایید تا زمانیکه آنها به نوبه خود ساکن بمانند.

آبان:

شما در حال حاضر نمی‌توانید کنترلی بر روی پول خرج کردن خود داشته باشید، به خصوص وقتی که تصمیم می‌گیرید شیء خیلی لوکسی بخرید. یک اثر هنری زیبا، ست جدیدی برای آشپرخانه و یا حتی یک وسیله جدید برای داخل ماشینتان، همه اینها چیزهایی خاصی هستند که به زندگی شما اضافه می‌شوند. اما خریدن این چیزها ممکن است تمام حساب شما را خالی کند. بنابراین قبل از خرید کردن حساب بانکی خود را چک کنید.

آذر:

شما امروز بیشتر از همیشه درباره عشق و افسانه جدی هستید و ممکن است بدنبال راه‌هایی باشید که علاقه تان را در مسیر یک رابطه هیجان انگیز امتحان کنید یا اینکه بدنبال ایجاد رابطه‌ای جدید با شخص دیگری باشید. اما وضعیت غمگین و محزون شما می‌تواند در سر راه شما برای رسیدن به هدف هایتان مانع ایجاد کند. با این حال یک هوشیاری ناگهانی می‌تواند همه چیز را در یک لحظه تغییر دهد. اگر با حقیقت برخورد کردید سعی نکنید با آن بجنگید.

دی:

شما احساس می‌کنید نیرو یا شخص مافوق الطبیعی مانع از پیشرفت شما می‌شود. زیرا به هر سمتی می‌روید که با در های بسته روبرو می‌شوید اما این افکار شما در ست نیست، چون اکنون زمان مناسبی برای بازدهی نتیجه تلاش‌های شما نمی‌باشد. بهتر است کماکان به تلاش‌های خود ادامه دهید زیرا پاداشی را که هیچ وقت تصورش را نمی‌کنید، منتظر شما ست.

بهمن:

اگر شما دیشب از رویایی زنده و واضح برنخواسته اید خواب شما ممکن است بیشتر از همیشه شما را بی قرار کند. خوشبختانه شما قادر هستید که خود را بحرکت واداشته و امروز را به روزی پرمشغله تبدیل کنید. ماه جدید امروز می‌تواند ترس‌های ناخودآگاه شما را از بین ببرد و شما می‌توانید با آگاه بودن از آنها بر ایشان غلبه کنید. به یاد داشته باشید هر چه بیشتر فعال باشید راحت تر می‌توانید اعتماد به خود و زندگی تان را بدست بیاورید.

اسفند:

شما امروز فکر شاد و روشنی دارید و بنابراین در پیدا کردن دوستهای جدید و تقویت کردن دوستی‌های کهنه اصلا نباید تعلل کنید! البته همه چیز بازی و تفریح نیست! اگر بخواهید به تمام وظایفتان برسید خیلی هم سرتان شلوغ خواهد بود. وقتی به کارهایتان می‌رسید خیلی خودتان را نگییرد! شما می‌توانید این کار را انجام دهید، اما همه وقتتان گرفته می‌شود.

 

==>> مشاهده فال و طالع بینی روز دوشنبه ۱ مهر ۹۲ . . .

 

برچسب ها :

یوزر و پسورد nod32 روز دوشنبه ۱ مهر ۹۲

 • بازدید :
 • شهریور ۳۱ام, ۱۳۹۲
 • جدید 92

یوزر و پسورد nod32 روز دوشنبه (۱ مهر ۱۳۹۲ – ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۳)

یوزر و پسورد nod32 روز دوشنبه 1 مهر 92

یوزرنیم و پسورد های روز دوشنبه ۱ مهر ۹۲ در ادامه مطلب…

Username: TRIAL-0095748253

Password: mntnvs757e

Username: TRIAL-0095748252

Password: etfe26r5ut

Username: TRIAL-0095748244

Password: smxcubrnxs

Username: TRIAL-0095748242

Password: ss2brethnb

Username: TRIAL-0095748241

Password: d6ch8uvd5a

Username: TRIAL-0095748239

Password: kuf78ved8t

Username: TRIAL-0095748238

Password: s658ctr23s

Username: TRIAL-0095748226

Password: 7nj45tsef6

Username: TRIAL-0095748294

Password: 8nj6u22cpp

Username: TRIAL-0095748287

Password: tknx8e45bn

Username: TRIAL-0095748282

Password: vjp57c36ps

Username: TRIAL-0095748276

Password: 3442pmja85

Username: TRIAL-0095748273

Password: x38uheubt5

Username: TRIAL-0095748269

Password: fss46rr3nx

Username: TRIAL-0095748266

Password: bdxavccnb2

Username: TRIAL-0095748259

Password: uf3fc79n9r

Username: TRIAL-0095748255

Password: psauv8thuu

 

==>> مشاهده یوزر و پسورد nod32 روز دوشنبه ۱ مهر ۹۲ . . .

 

برچسب ها :


اخبار روز