آذر, ۱۳۹۲


اخبار روز


بحث و جدل‌های محبوب تلویزیون در سالهای اخیر + تصاویر

بحث و جدل‌های محبوب تلویزیون در سالهای اخیر + تصاویر

به گزارش دو روز به نقل از برترین ها ، برنامه گفتگو محور «کافه سوال» مدتی است که با طرح سوژه های جنجالی سعی در زنده کردن خاطره برخی از برنامه های گفتگو محور چالشی سال های قبل را دارد. برنامه هایی که هر کدام سرنوشتی متفاوت داشته اند. بر شش برنامه گفتگومحور تلویزیون در سال های اخیر نگاهی داریم.

تلویزیون ما خیلی وقت است ضرورت پخش برنامه های گفتگومحور یا همان «تاک شو» را درک کرده. برنامه هایی که بنا بر نیازهایی چون سرگرمی، آسیب شناسی، نقد اجتماعی و … متولد شدند. این شب ها برنامه «کافه سوال» از شبکه دو پخش می شود که سعی کرده مسائلی چون عمل جراحی، شبکه های اجتماعی، نوع پوشش و … را در گفتگو با بازیگران به چالش بکشد.

برنامه البته به خاطر نوع اجرا، عدم جسارت و نبود نوآوری نتوانسته جریان ساز باشد. فارغ از کیفیت آن، سوالی اساسی به وجود می آید و اینکه آستانه تحمل تلویزیون ما تا کجاست؟ چقدر می تواند در برابر اهرم های بیرونی مقاومت کند و دایره تحمل خودش در طرح سوژه های جنجالی تا کجاست؟

تلویزیونی که به راحتی مجریان تربیت شده خودش را از دست می دهد و مصر است مجریان زن و مرد نباید با هم برنامه اجرا کنند، تا کی و کجا می تواند در برابر تاک شوهای پر رنگ و لعاب و وسوسه برانگیز فلان شبکه ماهواره ای عرض اندام کند؟

در گزارش پیش رو سراغ برنامه های چنجالی دهه اخیر تلویزیون رفته ایم و نگاهی گذرا به آنها انداخته ایم. سرنوشت غالب شان خوشایند نیست. در این میان برنامه صندلی داغ به خاطر مشی آرامشش سوژه ما نیست. برنامه مناظره هم که جمعه ها پخش می شود نتوانسته مخاطبان را راضی کند. این برنامه اگر بخواهد به وزنی اندازه بازه انتخابات برسد باید دست به نوع آوری بزندو با جسارت بیشتر سراغ سوژه ای به روزتر برود.

۱- نود

مجری: عادل فردوسی پور

سال پخش: از سال ۷۸ تاکنون

سرنوشت ادامه دارد

navad cover 470x352 بحث و جدل‌های محبوب تلویزیون در سالهای اخیر + تصاویر

عادل فردوسی پور ۱۵ سال پیش حتی در مخیله اش نمی گنجید که طرحش برای اجرای یک برنامه هفتگی فوتبال تبدیل به محبوب ترین برنامه چالشی تاریخ تلویزیون شود. حالا حالا ها هم کسی نمی تواند رکورد تداوم او را جابجا کند. نود بهترین نمونه برای تاک شو وطنی است که هر چقدر از سوی مسئولان مختلف مورد انتقاد قرار گرفته، بیشتر محبوب مردم از قر و سن مختلف شضده است. حتی مسئولان تلویزیون در برابر انتقادهای فزاینده از رویه فردوسی پور چتر حمایتی شان از او و برنامه اش را جمع نکرده اند. تقریبا هفته ای نیست که نود جنجال نداشته باشد، ترکش های آن تا مدت ها ادامه داشته ولی اصابتش به برنامه آسیبی نرسانده. تازه ترین نمونه نامه باشگاه استقلال در حمایت از هاشم بیک زاده پس از شوخی فردوسی پور با او در مراسم قرعه کشی جام جهانی است. گیرهای اساسی او به محمد رویانیان حالا شکل دیگر گرفته و شوخی شوخی به مدیرعامل پرسپولیس تیکه می اندازد. مباحثه داغ نمایندگان مجلس روی خط برنامه در مسئله انتقال پاس تهران به شهر همدان و همچنین نفت تهران به اراک تا مدت ها واکنش طیف های مختلف را به همراه داشت. فردوسی پور رویه انتقادی اش را حتی در آیتم ها لحاظ می کند و در نود درجه به مسائل روز جامعه هم زیرکانه نقب می زند.

۲- کوله پشتی

مجری: فرزاد حسنی

سال پخش: ۸۳

سرنوشت: توقیف

36299500134778506348 470x313 بحث و جدل‌های محبوب تلویزیون در سالهای اخیر + تصاویر

برنامه کوله پشتی را می توان جسورترین برنامه گفتگومحور در تلویزیون دانست که موفق شد خط قرمزهای زیادی را رد کند. فرزاد حسنی در این برنامه شکل تازه ای از اجرا را ارائه داد طوری که هنوز هم خیلی ها حسنی را با این برنامه می شناسند. میهمانان کوله پشتی محدود به افراد خاصی نمی شد. از چهره های سیاسی تا آدم های غیرمعروف که واحد ویژگی خاصی بودند روبروی حسنی می نشستند. این مجری سعی می کرد فضای صمیمی اش را با همه میهمان ها فارغ از جایگاه اجتماعی شان حفظ کند. نوع بیان و حرکات چهره حسنی بر ارتباط صمیمانه ترش با بیننده ها اضافه می کرد. کوله پشتی هر چقدر پیش می رفت جسارتش بیشتر می شد. نقطه عطف برنامه گفتگوی حسنی با احمدرضا رادان، فرمانده انتظامی تهران بود که برای نخستین بار عملکرد پلیس در جریان طرح ارتقای امنیت اجتماعی مورد چالش اساسی قرار گرفت. زبان سرخ حسنی سر خود و برنامه اش را خیلی زود بر باد داد. او بی مقدمه از کوله پشتی حذف شد و برنامه بعد از چند اجرا توسط امیرحسین مدرس به بایگانی رفت. فرزاد حسنی بعد از آن به غیر از اجرای ویژه برنامه نوروزی سال ۹۱ شبکه سه در تلویزیون اجازه اجرا پیدا نکرده است.

۳- مثلث شیشه ای

مجری: رضا رشیدپور

سال پخش: ۸۷

سرنوشت: توقیف

rashidpoor بحث و جدل‌های محبوب تلویزیون در سالهای اخیر + تصاویر

عبور شیشه ای، شب شیشه ای و مثلث شیشه ای، رضا رشیدپور که پسوند شیشه ای را شناسنامه برنامه هایش کرده بود، سعی می کرد مسائل اجتماعی را به صورت شفاف به چالش بکشد. برنامه های او از جمله تاک شوهای پربیننده بودند که البته به خاطر احتیاط این مجری، عمده جذابیت هایش را از جسارت میهمانانش وام می گرفت. دو برنامه او به سلامت به پایان رسیدند اما مثلث شیشه ای برای او عاقبت خوشی نداشت.

رشیدپور در این برنامه با جسارت بیشتر سعی کرد به خطوط قرمز اجتماعی نزدیک شود اما بعد از پخش ۳۵ برنامه، مثلث شیشه ای توقیف شد و از آن به بعد رشیدپور اجازه حضور در تلویزیون را پیدا نکرد. مخاطبان هم جنبه سرگرمی برنامه (گفتگو با مهران مدیری، فیروز کریمی، علی دایی و …) را دوست داشتند هم حرف های تند و بی پرده سیاسیون. صحبت های جنجالی علی شمخانی درباره بنی صدر تا مدت ها نقل محافل بود و خیلی ها درباره حرف های او اظهارنظر می کردند. انتقاد دانش جعفری از سیاست های دولت در بخش مسکن، ترکش های تندی داشت که باعث شد پرونده آن برای همیشه بسته شود.

۴- چراغ خاموش

مجری: امیرحسین مدرس

سال پخش: ۸۷

سرنوشت: سری جدید برنامه ساخته نشد

a2f2e086f9b7149588bb582e1227b070 بحث و جدل‌های محبوب تلویزیون در سالهای اخیر + تصاویر

چراغ خاموش خاص ترین برنامه امیرحسین مدرس است که البته تاوان جسارتش را هم داد. این برنامه به طور هفتگی روی آنتن می رفت و سعی می کرد کاستی های جامعه را به مسئولان گوشزد کند. با اینحال به رغم اعلام قبلی سری دوم برنامه ساخته نشد. مدرس درباره مانیفست برنامه اش اعتقاد داشت: «چراغ خاموش دوربین یا بلندگوی رسانه ای است که با چراغ خاموش در شهرها و استان های کشور تردد می کند تا معضلات را نشان بدهد به این امید که برایشان تدبیری نیز اندیشیده شود.»

این برنامه به خاطر حواشی که پس از نشان دادن مشکلات شهرهای مختلف ایجاد می کرد خیلی زود توانست جای خود را باز کند. گزارشگر برنامه سراغ نواقص شهری می رفت و پس از پخش هر کدام از این گزارش ها بلافاصله مسئول مربوطه پشت خط تلفن قرار می گرفت و به پرسش های امیرحسین مدرس پاسخ می داد. دامنه انتقادها به رسانه های دیگر هم کشیده می شد و باعث شد خیلی از مسئولان به انتقادهای طرح شده پاسخ دهند. مدرس روحیه ای آرام دارد و به همین خاطر سعی می کرد تصاویر برنامه خودش گویای مشکلات باشند نه بیان او به عنوان مجری.

۵- ماه عسل

مجری: احسان علیخانی

سال پخش: ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۲

سرنوشت: ادامه دارد

Ehsan Alikhani 470x344 بحث و جدل‌های محبوب تلویزیون در سالهای اخیر + تصاویر

برنامه «ماه عسل» سال ۸۶ با طرح و ایده خود احسان علیخانی شکل گرفت و حتی اسم این برنامه هم براساس پیشنهاد خودش بود. در اوضاع و شرایطی که بیشتر تاک شوهای تلویزیونی، برای جذب مخاطب سراغ استارها می رفتند، «ماه عسل» از همان اول طبق قانون اصلی رئالیتی ها عمل کرد و مبنا را روی دعوت از مردم معمولی گذاشت.

آن زمان خیلی ها با نحوه صحبت علیخانی با میهمان ها و شوخی هایش به مشکل برخوردند. این مسئله به همراه برخی حواشی دیگر باعث شد تا برای سال ۸۷، شبکه سه محسن افشانی را به عنوان مجری انتخاب کند. البته این انتخاب بعد از چند روز با شکست روبرو شد و شبکه سه از اواسط برنامه، دوباره از علیخانی دعوت به همکاری کرد. اجرای با جسارت و قدرت علیخانی، آنقدر بین مردم محبوبیت پیدا کرد که سال ۸۹ زمانی که به دلایلی، حسن جوهرچی جایگزین او شد، آمار مخاطبان شدیدا پایین آمد. این مسئله باعث شد تا سال ۹۰، شبکه سه دوباره از علیخانی دعوت به همکاری کند. «ماه عسل» سال ۹۰، آنقدر جریان ساز شد و مورد توجه قرار گرفت که سال بعدش زمانی که عرصه به علی ضیا واگذار شد، هر کاری کرد نتوانست موفقیت آن را تکرار کند. بازگشت علیخانی به «ماه عسل» ۹۲، در واقع مهری بود بر این مسئله که «ماه عسل»، با علیخانی ماه عسل می شود و شبکه سه هم باید این مسئله را بپذیرد!

۶- هفت

مجری: فریدون جیرانی/ محمودگبرلو

سال پخش: ۸۷

سرنوشت: تغییر مجری

100 258992 470x289 بحث و جدل‌های محبوب تلویزیون در سالهای اخیر + تصاویر

«هفت» قرار بود سینمایی باشد. نشد و فریدون جیرانی هم نخواست بشود. او برنامه اش را خیلی با احتیاط شروع کرد و حواسش به شدت جمع بود که به لایه های زیرین سینما ورود پیدا نکند. این رویه انتقادهایی به همراه داشت تا اینکه با اضافه شدن مسعود فراستی به عنوان منتقد برنامه مسیر هفت به سویی دیگر کشیده شد. فراستی برای مخاطبان تلویزیونی چهره آشنایی نبود اما این منتقد همیشه مخالف، کاری کرد که فردوسی پور در نود انجام می دهد. هفت کم کم جان گرفت و آیتم هایش هم سر و شکلی جذاب پیدا کرد. از آن سو خود جیرانی هم بی پرواتر به اجرای برنامه و نقد مسائل روز سینما می پرداخت.

البته یکی، دو بار روش جدیدش صدای اعتراض سینماگران را درآورد و خیلی ها به قول خودشان با برنامه قهر شدند. اوج اعتراض به هفت از سوی معاونت سابق سینمایی در نقل قولی معروف بود که اعلام کرد: «جیرانی بیانیه شخصی ندهد.»

17885 988 470x332 بحث و جدل‌های محبوب تلویزیون در سالهای اخیر + تصاویر

هفت داشت به روزهای اوج می رسید و کلی مخاطب پیدا کرده بود که به یکباره جیرانی جلوی دوربین آمد و اعلام کرد از هفته بعد مجری و نیمی جدید برنامه روی آنتن می برند. بعد از چند ماه تعطیلی، محمود گبرلو جایگزین جیرانی شد اما او نتوانست رویه رو به پیشرفت هفت را ادامه دهد و کم کم برنامه تند و تیزی اش را از دست داد و حالا به برنامه ای خنثی تبدیل شده.

نوشته بحث و جدل‌های محبوب تلویزیون در سالهای اخیر + تصاویر اولین بار در سایت تفریحی 2روز پدیدار شد.

 

==>> مشاهده بحث و جدل‌های محبوب تلویزیون در سالهای اخیر + تصاویر . . .

 

برچسب ها :

گریم متفاوت بازیگران در “انارهای نارس” + تصاویر

گریم متفاوت بازیگران در “انارهای نارس” + تصاویر

به گزارش دو روز به نقل از سینما خبر ، “انارهای نارس” اولین فیلم بلند سینمایی مجیدرضا مصطفوی برای حضور در جشنواره فیلم فجر به صداگذاری رسید.

تدوین این فیلم به تازگی توسط مصطفوی کارگردان فیلم به پایان رسیده و بهمن اردلان در استودیو بهمن صداگذاری را آغاز کرده است.

نسخه ابتدایی “انارهای نارس” روز شنبه ۳۰ آذر ماه به دفتر جشنواره فجر برای بازبینی هیات انتخاب ارائه می شود.

آنا نعمتی، پژمان بازغی، مهران رجبی، قطب الدین صادقی، رابعه مدنی، شبنم معززی، مجید مشیری، شیوا خسرو مهر، محمد عباسی‌نژاد، بهاره مشیری و حامد طلانی از بازیگران فیلم “انارهای نارس” هستند.

شنیده ها حاکی است در این کار بازیگران بازی‌های متفاوتی ارائه کرده اند و هرکدام گریم های جدیدی دارند. این فیلم همچنین توسط نماینده جشنواره فیلم برلین دیده و انتخاب اولیه شده است.

در خلاصه داستان این فیلم که متعلق به سینمای مستقل است آمده است: آدمی که منتظر است هیچ نشانی ندارد… هیچ نشانه خاصی… فقط با هر صدایی بر می‌گردد…

عوامل تولید “انارهای نارس” عبارتند از تهیه‌کننده و کارگردان: مجید رضا مصطفوی، مجری طرح و سرمایه گذار: آرش الیاسی، مدیر فیلمبرداری: روزبه رایگا، مدیر صدابرداری: بهروز معاونیان، طراح صحنه و لباس: حسن روح پروری، طراح گریم: مسعود عربی، نویسنده: مهدی تراب بیگی، مجید رضا مصطفوی، مدیر تولید: مهرزاد چلنگر، مدیر جلوه های ویژه میدانی: آرش آقا بیک، مدیر جلوه های ویژه بصری : فرید ناظرفصیحی، تدوین: مجیدرضا مصطفوی، برنامه ریز : ولی اویسی، دستیار اول کارگردان: مهدی سعیدی، دستیاران کارگردان: علیرضا توکلی، محمدرضا سعیدنیا، مشاور امور رسانه‌ای: بیتا موسوی، منشی صحنه: سمیه شهرابی، عکاس: مژده لباسچی، اشکان مهران، جانشین تولید: امیر یمینی و مدیر تدارکات: رضا کرد.

مجید رضا مصطفوی تا کنون تدوین فیلم های سینمایی “آن سه”، “۱۲ روز” و آثار کوتاه و مستند را برعهده داشته است.

20131220145110 44 470x313 گریم متفاوت بازیگران در انارهای نارس + تصاوير IMG15054588 470x313 گریم متفاوت بازیگران در انارهای نارس + تصاوير IMG15055875 470x313 گریم متفاوت بازیگران در انارهای نارس + تصاوير IMG15061514 470x313 گریم متفاوت بازیگران در انارهای نارس + تصاوير IMG15063152 470x313 گریم متفاوت بازیگران در انارهای نارس + تصاوير

نوشته گریم متفاوت بازیگران در “انارهای نارس” + تصاویر اولین بار در سایت تفریحی 2روز پدیدار شد.

 

==>> مشاهده گریم متفاوت بازیگران در “انارهای نارس” + تصاویر . . .

 

برچسب ها :

جدیدترین عکسها از «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند»

جدیدترین عکسها از «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند»

به گزارش دو روز ، تصویربرداری فیلم سینمایی «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» به کارگردانی قربان محمد پور و با بازی محمدرضا شریفی نیا، فرزاد حسنی و سحر قریشی در تهران به پایان رسید.

تصویربرداری فیلم سینمایی «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» به کارگردانی قربان محمد پور و تهیه کنندگی حسن دادخواه در تهران به پایان رسید.

حسن دادخواه تهیه کننده این اثر با اشاره به پایان یافتن فیلمبرداری گفت: فیلم اواخر آبان ماه درتهران کلید زده شد و گروه طی ۳۸ جلسه فیلمبرداری آن را به پایان رساندند.

این تهیه کننده در ادامه از حضور بازیگرانی همچون محمدرضا شریفی نیا، فاطمه گودرزی، فرزاد حسنی، سحر قریشی، ارسلان قاسمی و نازنین فلاحی اظهار خرسندی کرده و افزود: در اواخر فیلمبرداری نیز امیر غفارمنش، علی کاظمی و فوژان احمدی نیز جلوی دوربین رفتند.

دادخواه خاطر نشان کرد: داستان فیلم در مورد ازدواج موقت است که یکی از مسائل روز اجتماع را بیان کرده است و به لطف گروه خوبی که با من در تهیه این فیلم هم مسیر شدند، پیشرفت های زیادی حاصل شد.

وی در پایان افزود: تدوین «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» همچنان ادامه دارد و در تلاشیم نسخه اول فیلم را در روزهای آتی به دفتر جشنواره برسانیم.

عوامل و دست اندرکاران فیلم «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» عبارتنداز:

تهیه کننده: حسن دادخواه، نویسنده و کارگردان: قربان محمدپور، مدیرفیلمبرداری: حسن پویا، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: محسن اورنگ، مدیر صدابرداری: علیرضا برومند، تدوینگر: مجید شتی، صداگذار: آرش قاسمی، دستیار اول فیلمبردار: سعید براتی، مدیرتدارکات: عباس خدادادی، طراح صحنه و لباس: مهدی دیلمی، طراحان گریم: فرنازانصار، هادی قالی خانی، منشی صحنه: آرزو قربانی، دستیاران کارگردان: توماج نورایی، علی محمدپور، عکاس: المیرا مقدم، مجری گریم: حامد تهرانی، یاسمین بنایی، دستیارطراح صحنه: همایون فربود، مدیر صحنه: سعید وثاق همدانی، دستیار لباس: کتایون فربود، جامه دار: ساجده عروجی، دستیار تدوین: رضا کردبچه، امور مالی: ابراهیم تفرشی، دستیاران فیلمبردار: محمد نادر، احسان باقری، بهادر مافی، رستم حمیدی، حسین قلی‌پور، یاشار پویا، دستیاران تدارکات: مهدی حقگو، احسان خلیلی، خدمات: حسین ثنایی فر، دستیاران صدا: مهرداد کبیری، مصطفی محمدی، اموردفتری: مونا محمدی، وحید حیدری، مشاور رسانه‌ای: منصوره بسمل

635232349227606045 470x308 جدیدترین عکسها از «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» 635232349228386047 470x329 جدیدترین عکسها از «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» 635232349232754055 470x279 جدیدترین عکسها از «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» 635232349235094059 470x310 جدیدترین عکسها از «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» 635232349236030060 470x314 جدیدترین عکسها از «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» 635232349237434063 470x310 جدیدترین عکسها از «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» 635232349238682065 470x309 جدیدترین عکسها از «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» photobank 1082 470x273 جدیدترین عکسها از «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند»

نوشته جدیدترین عکسها از «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» اولین بار در سایت تفریحی 2روز پدیدار شد.

 

==>> مشاهده جدیدترین عکسها از «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» . . .

 

برچسب ها :

ستاره ای که همه همسرش را با دخترش اشتباه میگیرند+تصاویر

ستاره ای که همه همسرش را با دخترش اشتباه میگیرند+تصاویر

به گزارش دو روز به نقل از پرشین وی ، رونی وود، ستاره گروه موسیقی Rolling Stones اظهار داشت که مرتب همسر ۳۵ ساله اش را با دخترش اشتباه می گیرند.

او در مصاحبه ای با مجله Hello درباره فاصله سنی بیش از سه دهه با همسر خود سالی هامفریس صحبت کرد و گفت :”هر چند وقت یک بار، او را با دخترم اشتباه می گیرند”

سالی که در ۲۱ دسامبر سال ۲۰۱۲ با رونی ازدواج کرده است افزود:” اخیرا وقتی از هواپیما پیاده می شدیم فردی بلند فریاد زد، “خدای من کیت ریچارد” پس از آن اوضاع را بدتر کردند وپرسیدند ” آیا شما دخترش هستید؟”"

او در ادامه گفت: “البته فاصله سنی زیادی وجود دارد ،بنابراین غیر منطقی نیست که شخصی این فکر را کند. به نظر می رسد بیشتر از آنکه این موضوع برای ما آزار دهنده باشد برای دیگران آزاردهنده است، ولی بعد به خاطر می آوریم که آنها ما را نمی شناسند وگرنه افرادی که ما را می شناسند هیچ وقت این اشتباه را نمی کنند.”

article 2524794 1A094BEE00000578 101 634x966 470x716 ستاره ای که همه همسرش را با دخترش اشتباه میگیرند+تصاویر

وقتی از سالی که تهیه کننده تئاتر است پرسیده شد “آیا آرزو می کرد که رونی جوانتر بود؟” او گفت بله ولی فقط از این نقطه نظر که سال های بیشتری با هم می توانستیم باشیم. ولی به راستی برای ما این موضوع قابل توجه نیست.

در طول مصاحبه این گیتاریست مشهور درباره اینکه بسیار با همسر فعلی اش خوشحال است صحبت کرد و حتی گفت که همسر سابقش جو وود فکر می کند که آنها باید زودتر از این با هم ازدواج می کردند.

این زوج که پیش از ازدواج و جدی شدن رابطه شان یکدیگر را می شناختند ، پس از تنها شش ماه آشنایی با هم نامزد شدند.

article 2524794 19402FE1000005DC 686 634x460 470x341 ستاره ای که همه همسرش را با دخترش اشتباه میگیرند+تصاویر

خانمی که در وسط عکس ایستاده دختر رونی وود است

رونی پیش از این تاکنون دوبار ازدواج کرده است، ازدواج اول او با کریسی فایندلی و مادر پسرش جسی ،از سال ۱۹۷۱ تا ۱۹۷۸ بود.

همسر دومش جو ۵۷ ساله نیز در سال ۲۰۰۸ پس از رسوایی رونی در رابطه با یک پیشخدمت ۲۱ ساله به نام کاتیا ایوانوا جدا شد. طلاق جو و رونی پس از ۲۴ سال زندگی مشترک بالاخره در سال ۲۰۱۱ تمام مراحل قانونی اش طی شد.

article 2524794 169D5941000005DC 711 634x927 470x687 ستاره ای که همه همسرش را با دخترش اشتباه میگیرند+تصاویر

نوشته ستاره ای که همه همسرش را با دخترش اشتباه میگیرند+تصاویر اولین بار در سایت تفریحی 2روز پدیدار شد.

 

==>> مشاهده ستاره ای که همه همسرش را با دخترش اشتباه میگیرند+تصاویر . . .

 

برچسب ها :بازداشت عروس و داماد عریان در مجلس عروسی+تصاویر

بازداشت عروس و داماد عریان در مجلس عروسی+تصاویر

به گزارش دو روز به نقل از پرداد ، نیک عروس و داماد کولی امریکایی درست بعد از خروج از کلیسای محل برگزاری مراسم ازدواجشان توسط پلیس بازداشت شدند. این عروس و داماد عجیب در اعتراض به قانون ممنوعیت برهنگی در خیابانها و مکان های عمومی در شهر سانفرانسیسکو بعد از مراسم ازدواجشان به صورت کاملا برهنه در حالیکه عروس تنها تور عروسی روی سر داشت وارد خیابان شده و به جشن و پایکوپی پرداختند.

عروس ۴۴ ساله این مراسم یک فعال سیاسی ضد حکومت است که بارها توسط پلیس بازداشت شده است و داماد ۲۰ ساله نیز به پیروی از او در این کار شرکت کرده بود. به گفته خبرنگاران این عروس بعد از دستگیری توسط پلیس به خبرنگاران و افرادی که در محل حاضر بودند گفت : این مراسم اعتراض به قانون منع برهنگی در اجتماع است. هرکس حق دارد آنطور که دوست دارد وارد خیابان شود.

من مطمئنم مردم سانفرانسیسکو از ما حمایت خواهند کرد. ماموران پلیس این شهر بلافاصله با حضور در محفل این عروس و داماد که در حال رقص در پیاده رو بودند با پتو بدن آنها را پوشانده و سپس آنها را به بازداشتگاه منتقل کردند. از سال ۲۰۱۲ میلادی برهنگی در خیابان، وسایل نقلیه و مجامع عمومی در شهر سانفرانسیسکو امریکا ممنوع بوده و با قانون شکنان برخورد میشود.

article 2526870 1A368EFA00000578 602 634x427 470x301 بازداشت عروس و داماد عریان در مجلس عروسی+تصاویر article 2526870 1A368F0A00000578 959 634x412 470x305 بازداشت عروس و داماد عریان در مجلس عروسی+تصاویر article 2526870 1A3654E100000578 884 634x465 470x323 بازداشت عروس و داماد عریان در مجلس عروسی+تصاویر article 2526870 1A3699D000000578 143 634x415 470x307 بازداشت عروس و داماد عریان در مجلس عروسی+تصاویر article 2526870 1A36521000000578 908 634x444 470x329 بازداشت عروس و داماد عریان در مجلس عروسی+تصاویر

نوشته بازداشت عروس و داماد عریان در مجلس عروسی+تصاویر اولین بار در سایت تفریحی 2روز پدیدار شد.

 

==>> مشاهده بازداشت عروس و داماد عریان در مجلس عروسی+تصاویر . . .

 

برچسب ها :

عکس های جدید پرویز پرستویی و کامبیز دیرباز

عکس های جدید پرویز پرستویی و کامبیز دیرباز

عکس های جدید پرویز پرستویی

Parviz Parastooei 1 470x441 عکس های جدید پرویز پرستویی و کامبیز دیرباز Parviz Parastooei 2 470x398 عکس های جدید پرویز پرستویی و کامبیز دیرباز Parviz Parastooei 3 470x470 عکس های جدید پرویز پرستویی و کامبیز دیرباز Parviz Parastooei 4 عکس های جدید پرویز پرستویی و کامبیز دیرباز Parviz Parastooei 5 470x679 عکس های جدید پرویز پرستویی و کامبیز دیرباز

عکس های جدید کامبیز دیرباز

نوشته عکس های جدید پرویز پرستویی و کامبیز دیرباز اولین بار در سایت تفریحی 2روز پدیدار شد.

 

==>> مشاهده عکس های جدید پرویز پرستویی و کامبیز دیرباز . . .

 

برچسب ها :


اخبار روز