گروه دوچرخه سواری " از گلدشت تا کپرگه"


اخبار روز


گروه دوچرخه سواری ” از گلدشت تا کپرگه”

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -جمعه ها صبح با گروه دوچرخه سواری

" از گلدشت تا کپرگه"

فرهاد داودوندی- بروجرد:

هنوز نام مشخصی برای خودشان انتخاب نکرده اند و فعلا تا زمانی که نام رسمی برای این گروه پیدا کنند ما نیز این گروه ورزشی را به نام " گروه دوچرخه سواری از گلدشت تا کپرگه " خواهیم شناخت.

خوشبختانه علاقمندان به استفاده از دوچرخه هر روز بیشتر از قبل می شوند و در این دنیایی که تحرک در آن بسیار کم شده اینک دوچرخه نقش مهمی در فعالیت های اجتماعی و ورزشی مردم ایفا می کند.

" گروه دوچرخه سواری از گلدشت تا کپرگه " متشکل از گروهی از پیشکسوتان و علاقمندان در رده های سنی مختلف جمعه ها صبح راس ساعت 8 مقابل رادیو بروجرد ابتدای جاده گلدشت گرد هم می آیند و تا کپرگه رکاب می زنند.

این گروه طی هفته نیز چنین فعالیت های ورزشی نیز دارند و بخصوص سه شنبه بعد از ظهر ها هم با دوچرخه از طبیعت زیبای بروجرد لذت می برند.

به هر حال امروز توفیقی دست داد تا به قولی که هفته قبل به دوستان عضو این گروه داده بودم جامه عمل بپوشانم تا یک مسیری در رکاب آنها باشم.

از حضور در چنین جمع ورزشی و صمیمی بسیار لذت بردم و امیدوارم دوباره شرایطی فراهم بشود تا در خدمت این دوستان گرامی باشم.

لازم به ذکر است مسوولین
" گروه دوچرخه سواری از گلدشت تا کپرگه " برای تمامی مسیر رفت و برگشت برنامه هایی را تدارک دیده اند و در خاتمه مسیر از دوچرخه سواران عضو گروه در ویلایی پذیرایی بعمل می آورند.

صمیمانه برای تمامی اعضا دوست داشتنی و محجوب
" گروه دوچرخه سواری از گلدشت تا کپرگه " آرزوی موفقیت دارم و به اطلاع همه همشهریان عزیز می رسانم که همراهی با این گروه کاملا ورزشی برای تمامی شهروندان عزیز و علاقمند به دوچرخه سواری کاملا  آزاد و رایگان است.


بقیه عکس ها در ادامه مطلب

محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.