سومین همایش سالیانه ی " آینده ی وب و موبایل ایران"


اخبار روز


سومین همایش سالیانه ی ” آینده ی وب و موبایل ایران”

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به گزارش کلبه ی دانستنی به نقل از وبلاگ پونیشا، سومین همایش سالیانه ی آینده ی وب و موبایل ایران، در تاریخ دهم و یازدهم اسفند ماه سال 1396 برگزار شده و در این همایش غول های ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور حضور خواهند داشت.

همین طور در سومین همایش سالیانه ی آینده ی وب و موبایل ایران بزرگان این عرصه سخنرانی هایی خواهند داشت.

این همایش همان طور که گفتیم در دو روز برگزار شده و در آن با حضور ممتازترین صاحب نظران و بزرگان دنیای وب و موبایل کشور مواجه خواهیم بود.


سومین همایش سالیانه ی آینده ی وب و موبایل ایران

این بزرگان به حتم در سومین همایش سالیانه ی آینده ی وب و موبایل ایران، اوضاع جهانی صنعت وب را تشریح کرده و مواضع ایران در این حوزه را بیان می کنند.

در واقع این همایش به عنوان یک دروازه برای ترسیم فردای صنعت وب و موبایل در کشور محسوب شده و می تواند به عنوان نقطه ی عطفی در این زمینه ایفای نقش نماید.

افرادی که در این همایش که امسال سومین دوره ی خود را سپری می کند، شرکت دارند با تکنولوژی و فناوری هایی که در آینده ی دور و نزدیک انتظار صنعت وب را می کشد، آشنا شده و می توانند با متخصصان و افراد صاحب فکر و نظر در این باره به تبادل اطلاعات پرداخته و احیانا به توافقات جدید کاری برسند.

دبیر همایش آینده ی وب و موبایل ایران، مجید علوی زاده با اشاره به همایشی که پارسال یعنی در سال 1395 برگزار شده گف: همایش پارسال با برخورداری از کیفیت قابل قبول و جلب رضایت فعالان این حوزه، توانست اثر شایسته‌ای در نگرش فنی بزرگان صنعت ایجاد کند.

وی ادامه داد: امسال پیش از برنامه‌ریزی نهایی برای برگزاری، طی یک فراخوان از همه فعالان و صاحب‌نظران خواستیم موضوع‌های موردنظرشان را برای ارائه سخنرانی اعلام کنند. او افزود به این ترتیب ما امسال علاوه بر این که بزرگان سرشناسی مانند جادی میرمیرانی، مصطفی لامعی، جلال روحانی و مجتبی طباطبایی را به عنوان سخنران خواهیم داشت، چند سخنران جوان و استعدادهای کمتر دیده‌شده‌ای را نیز به عنوان ارائه دهنده معرفی خواهیم کرد. علوی زاد افزود چند سخنران انگیزشی و الهام‌بخش هم در برنامه خواهیم داشت که توانیاب موفق، وحید رجبلو هم یکی از آنان است.

برای ثبت‌نام در همایش می توانید به نشانی اینترنتی http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه کنید.


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.